четвер, 25 червня 2026 р.


 "Літо, книга і я —  друзі!"

     25 червня у філії 22 Снітинської сільської бібліотеки панувала особлива атмосфера, адже було проведено захід — «Літні читання» під гаслом «Літо, книга і я — друзі»! 

    Літо — це не лише час для відпочинку та розваг, а й чудова нагода поринути у неймовірний світ пригод разом із улюбленими книгами. Наші юні читайлики довели, що канікули з книгою — це весело, яскраво та пізнавально!

Немає коментарів:

Дописати коментар