вівторок, 25 серпня 2020 р.


«Незалежна Україна : історія і сучасність»

    Що таке Батьківщина?Під віконцем калина,
Тиха казка бабусі, ніжна пісня матусі,
Дужі руки у тата, під тополями хата,
Під вербою криниця, в чистім полі пшениця,
Серед лугу лелека, і діброва далека,
І веселка над лісом, і стрімкий обеліск. 
     Прапор – це державний символ, він є в кожної держави;
Це для всіх ознака сили, це для всіх ознака слави.
Синьо – жовтий прапор маєм: синє небо, жовте – жито;
Прапор свій оберігаєм, він святиня, знають діти.
Прапор свій здіймаєм гордо, ми з ним дужі і єдині,
Ми навіки вже – народом українським в Україні.
День Незалежності – найбільше свято нашої держави. Ми всі знаємо, яким чином та протягом якого часу виборювалася незалежність. В цьому слові сплелися свобода і запекла боротьба. Так, Україна виборола незалежність.
       З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора в Снітинській сільській  бібліотеці представлений перегляд літератури «Незалежна Україна : історія і сучасність». Література  розкриває особливості становлення державності нашої країни, її історичний шлях до незалежності та суверенітету, економічний та культурний розвиток, про легендарні постаті країни, духовну велич держави, а також про тернистий шлях української нації до самовизначення
       Не залишить байдужими тих, хто прагне збагатити свої знання про історичне минуле нашої держави, про її неповторні звичаї та традиції, а також про етапи державотворення, які пройшла Україна здобуваючи незалежність. Адже боротьба за волю і державний суверенітет була головною для багатьох українців-патріотів.Немає коментарів:

Дописати коментар