пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

«Небесна Сотня – Герої незборені, найкращі, найвідважніші сини»

"Це дивляться з темних небес загиблі поети й герої – всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє." - С.Фоменко
Тисячі людей віддають в ці лютневі дні шану Героям Небесної Сотні, запалюють свічки і ставлять квіти. 4 роки тому відбувся розстріл активістів Революції Гідності. Під час зіткнень у центрі столиці загинули 73 мирних жителі та 11 силовиків. Будинок профспілок на Майдані згорів ущент. 
Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Віддаючи шану полеглим Героям Майдану 20 лютого в Снітинській сільській бібліотеці відбувся урок мужності. Бібліотекар Тищенко Ніна донесла до учнів 5-9 класів про жахливі події того часу. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вічно житимуть в народній пам`яті, бо «Герої не вмирають!»

Учні Шквиря Антон і Сизоненко Максим продекламували вірші присвячені цій темі, а учениця Кілочок Вікторія проспівала пісню «Нашим Героям».  Хай палають свічки пам`яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю… Хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять про загиблих Героїв Небесного Війська, воїнів України, які сьогодні захищають свободу, незалежність України. 
Бібліотекарем була представлена книжкова виставка «Герої не вмирають».
Ми закликаємо згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар